Meny
Close
Start
Statistik / tabeller
SSL Dam
Meny
SSL Dam
Meny
Spelschema SSL Dam 2023/2024
Om SSL Dam
SSL Herr
Meny
SSL Herr
Meny
SSL-slutspelet Herr 2024
Spelschema SSL Herr 2023/2024
Om SSL Herr
Play
Om SSL
VD och styrelse
Marknad
Nyhetsarkiv
Lagen
Watch SSL Games
Officiella partners SSL
Söndag
10 Mar
7 matcher
Lördag
16 Mar
9 matcher
Söndag
17 Mar
5 matcher
Torsdag
21 Mar
2 matcher
Fredag
22 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
9 matcher
Söndag
24 Mar
2 matcher
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
AIK Innebandy
IBF Falun
Hagunda IF
FC Helsingborg
Jönköpings IK
FBC Kalmarsund
Karlstad IBF
Linköping IBK
Mullsjö AIS
Nykvarns IBF
Pixbo IBK
Storvreta IBK
Team Thorengruppen
Växjö IBK
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Fredag 15 september
Jönköping
JIK
5
-
8
5
-
8
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 1
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
AIK
AIK
2
-
6
2
-
6
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 1
Solnahallen
Slut
Efter match
Lördag 16 september
Kalmarsund
KAL
12
-
5
12
-
5
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 1
SBB Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
7
-
5
7
-
5
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 1
Guide Arena
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
6
-
5
SO
6
-
5
SO
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 1
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Söndag 17 september
Karlstad
KAR
8
-
3
8
-
3
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 1
Colorama Arena
Slut
Efter match
Storvreta
STO
6
-
5
6
-
5
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 1
IFU Arena A
Slut
Efter match
Onsdag 20 september
Nykvarn
NYK
1
-
6
1
-
6
Storvreta
STO
Slut
Omgång 2
Furuborghallen
Slut
Efter match
Lördag 23 september
Thorengruppen
TTG
11
-
10
OT
11
-
10
OT
AIK
AIK
Slut
Omgång 2
Thoren Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
4
-
5
OT
4
-
5
OT
Falun
FAL
Slut
Omgång 2
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 24 september
Linköping
LIBK
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 2
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
8
-
6
8
-
6
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 2
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
8
-
7
OT
8
-
7
OT
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 2
IFU Arena A
Slut
Efter match
Måndag 25 september
Helsingborg
FCH
4
-
9
4
-
9
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 2
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Fredag 29 september
Jönköping
JIK
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 3
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
3
-
4
3
-
4
AIK
AIK
Slut
Omgång 3
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 30 september
Thorengruppen
TTG
10
-
6
10
-
6
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 3
Thoren Arena
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Falun
FAL
7
-
4
7
-
4
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 3
Guide Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
0
-
5
0
-
5
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 3
Colorama Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
5
-
4
5
-
4
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 3
Furuborghallen
Slut
Efter match
Måndag 2 oktober
Helsingborg
FCH
1
-
8
1
-
8
Storvreta
STO
Slut
Omgång 3
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Onsdag 4 oktober
Kalmarsund
KAL
8
-
4
8
-
4
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 4
SBB Arena
Slut
Efter match
Fredag 6 oktober
Storvreta
STO
3
-
4
SO
3
-
4
SO
Falun
FAL
Slut
Omgång 4
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 7 oktober
AIK
AIK
10
-
9
OT
10
-
9
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 4
Solnahallen
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
14
-
4
14
-
4
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 4
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
9
-
4
9
-
4
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 4
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Linköping
LIBK
12
-
5
12
-
5
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 4
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
9
-
3
9
-
3
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 4
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Onsdag 11 oktober
Nykvarn
NYK
8
-
7
OT
8
-
7
OT
AIK
AIK
Slut
Omgång 5
Furuborghallen
Slut
Efter match
Fredag 13 oktober
Mullsjö
MUL
3
-
7
3
-
7
Storvreta
STO
Slut
Omgång 5
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Lördag 14 oktober
Thorengruppen
TTG
3
-
4
3
-
4
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 5
Thoren Arena
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
8
-
7
OT
8
-
7
OT
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 5
IFU Arena A
Slut
Efter match
Söndag 15 oktober
Helsingborg
FCH
4
-
7
4
-
7
Falun
FAL
Slut
Omgång 5
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
6
-
2
6
-
2
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 5
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
6
-
4
6
-
4
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 5
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Fredag 20 oktober
Storvreta
STO
10
-
4
10
-
4
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 6
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 21 oktober
Växjö
VÄX
11
-
6
11
-
6
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 6
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 6
SBB Arena
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
2
-
3
2
-
3
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 6
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Falun
FAL
13
-
3
13
-
3
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 6
Guide Arena
Slut
Efter match
Söndag 22 oktober
AIK
AIK
0
-
7
0
-
7
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 6
Solnahallen
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
6
-
7
6
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 6
Colorama Arena
Slut
Efter match
Fredag 27 oktober
Mullsjö
MUL
5
-
8
5
-
8
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 7
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Lördag 28 oktober
Kalmarsund
KAL
6
-
4
6
-
4
Falun
FAL
Slut
Omgång 7
SBB Arena
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
9
-
4
9
-
4
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 7
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
9
-
3
9
-
3
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 7
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Storvreta
STO
5
-
0
5
-
0
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 7
IFU Arena A
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
4
-
3
4
-
3
AIK
AIK
Slut
Omgång 7
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Söndag 29 oktober
Thorengruppen
TTG
8
-
3
8
-
3
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 7
Thoren Arena
Slut
Efter match
Torsdag 2 november
Nykvarn
NYK
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 8
Furuborghallen
Slut
Efter match
Lördag 4 november
Linköping
LIBK
10
-
4
10
-
4
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 8
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
8
-
5
8
-
5
Storvreta
STO
Slut
Omgång 8
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
5
-
6
5
-
6
AIK
AIK
Slut
Omgång 8
Colorama Arena
Slut
Efter match
Söndag 5 november
Helsingborg
FCH
3
-
10
3
-
10
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 8
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
2
-
14
2
-
14
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 8
IFU Arena A
Slut
Efter match
Falun
FAL
4
-
7
4
-
7
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 8
Guide Arena
Slut
Efter match
Onsdag 15 november
Kalmarsund
KAL
3
-
4
OT
3
-
4
OT
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 9
SBB Arena
Slut
Efter match
Fredag 17 november
Storvreta
STO
8
-
4
8
-
4
AIK
AIK
Slut
Omgång 9
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 18 november
Jönköping
JIK
3
-
9
3
-
9
Falun
FAL
Slut
Omgång 9
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
3
7
-
3
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 9
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Mullsjö
MUL
6
-
7
6
-
7
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 9
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
8
-
9
OT
8
-
9
OT
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 9
Thoren Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
3
-
4
3
-
4
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 9
Furuborghallen
Slut
Efter match
Fredag 24 november
Linköping
LIBK
9
-
3
9
-
3
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 10
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Lördag 25 november
Kalmarsund
KAL
4
-
7
4
-
7
Storvreta
STO
Slut
Omgång 10
SBB Arena
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
5
-
6
5
-
6
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 10
IFU Arena A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
6
-
5
OT
6
-
5
OT
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 10
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 26 november
AIK
AIK
6
-
7
OT
6
-
7
OT
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 10
Solnahallen
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
5
-
6
5
-
6
Falun
FAL
Slut
Omgång 10
Thoren Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 10
Colorama Arena
Slut
Efter match
Fredag 1 december
Mullsjö
MUL
7
-
6
7
-
6
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 11
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Storvreta
STO
10
-
2
10
-
2
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 11
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 2 december
Helsingborg
FCH
4
-
3
4
-
3
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 11
Idrottens Hus A
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
6
-
2
6
-
2
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 11
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
2
-
6
2
-
6
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 11
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Söndag 3 december
Falun
FAL
6
-
5
6
-
5
AIK
AIK
Slut
Omgång 11
Guide Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
3
-
2
SO
3
-
2
SO
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 11
Furuborghallen
Slut
Efter match
Söndag 10 december
Hagunda
HIF
1
-
6
1
-
6
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 12
IFU Arena A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
4
-
9
4
-
9
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 12
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
10
-
3
10
-
3
AIK
AIK
Slut
Omgång 12
SBB Arena
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
5
-
4
5
-
4
Storvreta
STO
Slut
Omgång 12
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 12
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
4
-
5
OT
4
-
5
OT
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 12
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Falun
FAL
9
-
5
9
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 12
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 16 december
AIK
AIK
5
-
11
5
-
11
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 13
Solnahallen
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
6
-
7
6
-
7
Falun
FAL
Slut
Omgång 13
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
4
-
3
4
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 13
Colorama Arena
Slut
Efter match
Söndag 17 december
Helsingborg
FCH
5
-
9
5
-
9
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 13
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Storvreta
STO
4
-
1
4
-
1
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 13
IFU Arena A
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
7
-
4
7
-
4
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 13
Thoren Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
7
-
2
7
-
2
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 13
Furuborghallen
Slut
Efter match
Tisdag 26 december
Hagunda
HIF
2
-
3
2
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 14
IFU Arena A
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
6
-
10
6
-
10
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 14
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Torsdag 28 december
Pixbo
PIX
6
-
5
OT
6
-
5
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 14
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Helsingborg
FCH
5
-
1
5
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 14
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Fredag 29 december
Linköping
LIBK
3
-
4
3
-
4
AIK
AIK
Slut
Omgång 14
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
6
-
8
6
-
8
Falun
FAL
Slut
Omgång 14
Furuborghallen
Slut
Efter match
Lördag 30 december
Thorengruppen
TTG
4
-
5
4
-
5
Storvreta
STO
Slut
Omgång 14
Thoren Arena
Slut
Efter match
Onsdag 3 januari
Falun
FAL
13
-
3
13
-
3
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 15
Guide Arena
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
13
-
5
13
-
5
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 15
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
9
-
8
9
-
8
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 15
SBB Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
4
3
-
4
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 15
Colorama Arena
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
5
-
6
OT
5
-
6
OT
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 15
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Storvreta
STO
13
-
5
13
-
5
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 15
IFU Arena A
Slut
Efter match
Torsdag 4 januari
AIK
AIK
4
-
3
4
-
3
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 15
Solnahallen
Slut
Efter match
Lördag 6 januari
Linköping
LIBK
4
-
3
4
-
3
Falun
FAL
Slut
Omgång 16
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
7
-
6
SO
7
-
6
SO
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 16
SBB Arena
Slut
Efter match
Storvreta
STO
6
-
4
6
-
4
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 16
IFU Arena A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
5
-
4
5
-
4
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 16
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 7 januari
AIK
AIK
9
-
4
9
-
4
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 16
Solnahallen
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
6
-
3
6
-
3
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 16
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 16
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Lördag 13 januari
Thorengruppen
TTG
2
-
9
2
-
9
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 17
Thoren Arena
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
6
-
10
6
-
10
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 17
IFU Arena A
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
7
-
6
OT
7
-
6
OT
AIK
AIK
Slut
Omgång 17
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Falun
FAL
2
-
7
2
-
7
Storvreta
STO
Slut
Omgång 17
Guide Arena
Slut
Efter match
Söndag 14 januari
Helsingborg
FCH
5
-
12
5
-
12
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 17
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
6
-
7
6
-
7
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 17
Furuborghallen
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
8
3
-
8
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 17
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 20 januari
AIK
AIK
2
-
1
SO
2
-
1
SO
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 18
Solnahallen
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
6
-
3
6
-
3
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 18
SBB Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
16
-
6
16
-
6
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 18
Guide Arena
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
7
-
6
7
-
6
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 18
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Söndag 21 januari
Växjö
VÄX
15
-
6
15
-
6
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 18
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
6
-
7
SO
6
-
7
SO
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 18
Colorama Arena
Slut
Efter match
Måndag 22 januari
Storvreta
STO
10
-
3
10
-
3
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 18
IFU Arena A
Slut
Efter match
Lördag 27 januari
Helsingborg
FCH
4
-
7
4
-
7
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 19
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
4
-
5
OT
4
-
5
OT
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 19
Thoren Arena
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
4
-
6
4
-
6
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 19
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
6
7
-
6
Storvreta
STO
Slut
Omgång 19
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 28 januari
Mullsjö
MUL
6
-
5
6
-
5
AIK
AIK
Slut
Omgång 19
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
5
-
4
5
-
4
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 19
Furuborghallen
Slut
Efter match
Onsdag 31 januari
Hagunda
HIF
4
-
12
4
-
12
Falun
FAL
Slut
Omgång 19
IFU Arena A
Slut
Efter match
Onsdag 7 februari
Helsingborg
FCH
0
-
11
0
-
11
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 20
Idrottens Hus A
Slut
Efter match
Fredag 9 februari
Linköping
LIBK
4
-
5
OT
4
-
5
OT
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 20
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Lördag 10 februari
Falun
FAL
9
-
7
9
-
7
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 20
Guide Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
6
3
-
6
Storvreta
STO
Slut
Omgång 20
Colorama Arena
Slut
Efter match
AIK
AIK
5
-
11
5
-
11
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 20
Solnahallen
Slut
Efter match
Söndag 11 februari
Hagunda
HIF
3
-
8
3
-
8
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 20
IFU Arena A
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
4
-
3
4
-
3
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 20
Furuborghallen
Slut
Efter match
Torsdag 15 februari
Jönköping
JIK
9
-
5
9
-
5
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 21
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Lördag 17 februari
AIK
AIK
9
-
5
9
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 21
Solnahallen
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
4
-
2
4
-
2
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 21
Thoren Arena
Slut
Efter match
Storvreta
STO
6
-
5
OT
6
-
5
OT
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 21
IFU Arena A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
8
-
3
8
-
3
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 21
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 18 februari
Mullsjö
MUL
4
-
5
4
-
5
Falun
FAL
Slut
Omgång 21
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Måndag 19 februari
Kalmarsund
KAL
6
-
1
6
-
1
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 21
SBB Arena
Slut
Efter match
Onsdag 21 februari
AIK
AIK
0
-
11
0
-
11
Storvreta
STO
Slut
Omgång 22
Solnahallen
Slut
Efter match
Lördag 24 februari
Helsingborg
FCH
6
-
5
SO
6
-
5
SO
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 22
Helsingborg Arena
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 22
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
3
-
7
3
-
7
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 22
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Falun
FAL
8
-
6
8
-
6
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 22
Slut
Efter match
Söndag 25 februari
Hagunda
HIF
3
-
8
3
-
8
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 22
IFU Arena A
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
6
-
5
6
-
5
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 22
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Helsingborg
FCH
4
-
2
4
-
2
AIK
AIK
Slut
Omgång 23
Helsingörhallen
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
6
-
8
6
-
8
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 23
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
9
-
3
9
-
3
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 23
Guide Arena
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
8
-
1
8
-
1
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 23
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
4
-
5
OT
4
-
5
OT
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 23
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Söndag 3 mars
Storvreta
STO
5
-
3
5
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 23
IFU Arena A
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
6
-
7
OT
6
-
7
OT
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 23
Furuborghallen
Slut
Efter match
Onsdag 6 mars
Pixbo
PIX
10
-
4
10
-
4
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 24
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 24
SBB Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
6
-
2
6
-
2
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 24
Colorama Arena
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
4
-
5
4
-
5
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 24
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
AIK
AIK
6
-
8
6
-
8
Falun
FAL
Slut
Omgång 24
Solnahallen
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
5
-
11
5
-
11
Storvreta
STO
Slut
Omgång 24
IFU Arena A
Slut
Efter match
Torsdag 7 mars
Thorengruppen
TTG
5
-
11
5
-
11
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 24
Thoren Arena
Slut
Efter match
Lördag 9 mars
Helsingborg
FCH
5
-
4
5
-
4
Hagunda
HIF
Slut
Omgång 25
Idrottens Hus A
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
5
-
6
OT
5
-
6
OT
Falun
FAL
Slut
Omgång 25
Colorama Arena
Slut
Efter match
Storvreta
STO
2
-
3
2
-
3
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 25
IFU Arena A
Slut
Efter match
Söndag 10 mars
Thorengruppen
TTG
6
-
8
6
-
8
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 25
Thoren Arena
Slut
Efter match
AIK
AIK
4
-
13
4
-
13
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 25
Solnahallen
Slut
Efter match
Växjö
VÄX
7
-
2
7
-
2
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 25
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Nykvarn
NYK
3
-
8
3
-
8
Mullsjö
MUL
Slut
Omgång 25
Furuborghallen
Slut
Efter match
Lördag 16 mars
Falun
FAL
5
-
8
5
-
8
Växjö
VÄX
Slut
Omgång 26
Guide Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
7
-
5
7
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 26
SBB Arena
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
9
-
8
9
-
8
Helsingborg
FCH
Slut
Omgång 26
Nyhemshallen
Slut
Efter match
Hagunda
HIF
4
-
5
4
-
5
Nykvarn
NYK
Slut
Omgång 26
IFU Arena A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
12
-
3
12
-
3
AIK
AIK
Slut
Omgång 26
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Linköping
LIBK
6
-
5
OT
6
-
5
OT
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 26
Linköpings Sporthall
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
4
-
3
4
-
3
Storvreta
STO
Slut
Omgång 26
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match