Meny
Close
Start
Statistik / tabeller
SSL Dam
Meny
SSL Dam
Meny
Spelschema SSL Dam 2023/2024
Om SSL Dam
SSL Herr
Meny
SSL Herr
Meny
SSL-slutspelet Herr 2024
Spelschema SSL Herr 2023/2024
Om SSL Herr
Play
Om SSL
VD och styrelse
Marknad
Nyhetsarkiv
Lagen
Watch SSL Games
Officiella partners SSL
Söndag
10 Mar
7 matcher
Lördag
16 Mar
9 matcher
Söndag
17 Mar
5 matcher
Torsdag
21 Mar
2 matcher
Fredag
22 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
9 matcher
Söndag
24 Mar
2 matcher
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
Endre IF
IBF Falun
FBC Kalmarsund
Karlstad IBF
IBK Lockerud
IBK Lund
Malmö FBC
KAIS Mora
Pixbo IBK
Västerås Rönnby IBK
Team Thorengruppen
Täby FC
Warberg IC
Åkersberga IF
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Lördag 16 september
Lund
LUND
7
-
1
7
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 1
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
2
-
4
2
-
4
Endre
END
Slut
Omgång 1
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Warberg
WIC
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 1
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
8
-
3
8
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 1
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
4
7
-
4
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 1
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 17 september
Thorengruppen
TTG
14
-
2
14
-
2
Falun
FAL
Slut
Omgång 1
Thoren Arena
Slut
Efter match
Malmö
MAL
7
-
3
7
-
3
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 1
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Fredag 22 september
Täby
TÄBY
2
-
1
2
-
1
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 2
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Lördag 23 september
Karlstad
KAR
2
-
3
OT
2
-
3
OT
Warberg
WIC
Slut
Omgång 2
Colorama Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
1
-
6
1
-
6
Lund
LUND
Slut
Omgång 2
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
3
-
7
3
-
7
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 2
Guide Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
3
-
2
3
-
2
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 2
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 24 september
Endre
END
8
-
2
8
-
2
Malmö
MAL
Slut
Omgång 2
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
2
-
13
2
-
13
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 2
SBB Arena
Slut
Efter match
Torsdag 28 september
Pixbo
PIX
10
-
1
10
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 3
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Fredag 29 september
Malmö
MAL
7
-
3
7
-
3
Warberg
WIC
Slut
Omgång 3
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
7
-
3
7
-
3
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 3
Thoren Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
5
-
2
5
-
2
Mora
MORA
Slut
Omgång 3
Guide Arena
Slut
Efter match
Endre
END
4
-
3
4
-
3
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 3
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
1
-
3
1
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 3
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
4
-
8
4
-
8
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 3
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Mora
MORA
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Endre
END
Slut
Omgång 4
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
7
3
-
7
Malmö
MAL
Slut
Omgång 4
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lund
LUND
5
-
7
5
-
7
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 4
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
7
-
0
7
-
0
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 4
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
2
-
5
2
-
5
Falun
FAL
Slut
Omgång 4
SBB Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
1
-
13
1
-
13
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 4
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
7
-
3
7
-
3
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 4
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Fredag 6 oktober
Lockerud
LOCK
2
-
11
2
-
11
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 5
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Lördag 7 oktober
Falun
FAL
2
-
4
2
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 5
Guide Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
4
-
2
4
-
2
Malmö
MAL
Slut
Omgång 5
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
1
-
6
1
-
6
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 5
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
4
-
7
4
-
7
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 5
SBB Arena
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
8
-
2
8
-
2
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 5
Thoren Arena
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Endre
END
3
-
0
3
-
0
Warberg
WIC
Slut
Omgång 5
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Fredag 13 oktober
Åkersberga
AKE
1
-
9
1
-
9
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 6
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Lördag 14 oktober
Lund
LUND
5
-
6
OT
5
-
6
OT
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 6
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 15 oktober
Pixbo
PIX
8
-
6
8
-
6
Endre
END
Slut
Omgång 6
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
7
-
2
7
-
2
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 6
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Malmö
MAL
0
-
2
0
-
2
Falun
FAL
Slut
Omgång 6
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Warberg
WIC
5
-
2
5
-
2
Mora
MORA
Slut
Omgång 6
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
5
-
6
5
-
6
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 6
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 28 oktober
Warberg
WIC
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Lund
LUND
Slut
Omgång 7
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Mora
MORA
3
-
8
3
-
8
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 7
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
3
-
5
3
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 7
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
12
-
4
12
-
4
Malmö
MAL
Slut
Omgång 7
Thoren Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 7
Guide Arena
Slut
Efter match
Söndag 29 oktober
Endre
END
3
-
5
3
-
5
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 7
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
5
-
6
5
-
6
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 7
SBB Arena
Slut
Efter match
Torsdag 2 november
Pixbo
PIX
6
-
7
6
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 8
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Lördag 4 november
Karlstad
KAR
2
-
10
2
-
10
Falun
FAL
Slut
Omgång 8
Colorama Arena
Slut
Efter match
Malmö
MAL
6
-
2
6
-
2
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 8
Kirsebergs Sporthall
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
15
-
5
15
-
5
Warberg
WIC
Slut
Omgång 8
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
4
-
3
SO
4
-
3
SO
Mora
MORA
Slut
Omgång 8
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 5 november
Lund
LUND
3
-
4
SO
3
-
4
SO
Endre
END
Slut
Omgång 8
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
4
-
5
SO
4
-
5
SO
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 8
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Onsdag 8 november
Rönnby
RÖN
6
-
9
6
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 9
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Lördag 11 november
Åkersberga
AKE
3
-
6
3
-
6
Lund
LUND
Slut
Omgång 9
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
4
-
8
4
-
8
Malmö
MAL
Slut
Omgång 9
SBB Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
5
-
1
5
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 9
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
5
-
3
5
-
3
Warberg
WIC
Slut
Omgång 9
Guide Arena
Slut
Efter match
Söndag 12 november
Endre
END
3
-
0
3
-
0
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 9
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
7
-
3
7
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 9
Thoren Arena
Slut
Efter match
Fredag 17 november
Kalmarsund
KAL
6
-
1
6
-
1
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 10
Ölands Bank Center A
Slut
Efter match
Warberg
WIC
3
-
9
3
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 10
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
2
3
-
2
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 10
Colorama Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
2
-
9
2
-
9
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 10
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
6
-
5
6
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 10
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
5
-
9
5
-
9
Falun
FAL
Slut
Omgång 10
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Lund
LUND
3
-
2
OT
3
-
2
OT
Malmö
MAL
Slut
Omgång 10
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Malmö
MAL
6
-
9
6
-
9
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 11
Kirsebergs Sporthall
Slut
Efter match
Endre
END
4
-
5
4
-
5
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 11
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
15
-
2
15
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 11
Thoren Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
1
-
4
1
-
4
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 11
Guide Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
3
-
2
3
-
2
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 11
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
3
7
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 11
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
3
-
2
3
-
2
Warberg
WIC
Slut
Omgång 11
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Lördag 16 december
Lund
LUND
3
-
7
3
-
7
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 12
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Falun
FAL
5
-
3
5
-
3
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 12
Guide Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
5
-
6
SO
5
-
6
SO
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 12
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
8
-
2
8
-
2
Malmö
MAL
Slut
Omgång 12
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 17 december
Thorengruppen
TTG
11
-
4
11
-
4
Endre
END
Slut
Omgång 12
Thoren Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
7
-
1
7
-
1
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 12
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 12
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Onsdag 27 december
Lockerud
LOCK
2
-
10
2
-
10
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 13
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Fredag 29 december
Rönnby
RÖN
11
-
4
11
-
4
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 13
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Malmö
MAL
14
-
5
14
-
5
Mora
MORA
Slut
Omgång 13
Kirsebergs Sporthall
Slut
Efter match
Endre
END
2
-
9
2
-
9
Falun
FAL
Slut
Omgång 13
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lördag 30 december
Kalmarsund
KAL
9
-
2
9
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 13
SBB Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
9
-
6
9
-
6
Warberg
WIC
Slut
Omgång 13
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Fredag 5 januari
Åkersberga
AKE
2
-
13
2
-
13
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 13
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
4
-
8
4
-
8
Malmö
MAL
Slut
Omgång 14
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Lördag 6 januari
Täby
TÄBY
8
-
4
8
-
4
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 14
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
1
-
7
1
-
7
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 14
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 7 januari
Endre
END
8
-
5
8
-
5
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 14
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
4
-
3
SO
4
-
3
SO
Lund
LUND
Slut
Omgång 14
Colorama Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
5
-
1
5
-
1
Warberg
WIC
Slut
Omgång 14
SBB Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
3
-
6
3
-
6
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 14
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 13 januari
Lund
LUND
4
-
9
4
-
9
Mora
MORA
Slut
Omgång 15
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
5
-
4
5
-
4
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 15
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
5
-
3
5
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 15
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
5
-
3
5
-
3
Falun
FAL
Slut
Omgång 15
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 14 januari
Malmö
MAL
4
-
5
4
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 15
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
8
-
5
8
-
5
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 15
Thoren Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
2
-
1
OT
2
-
1
OT
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 15
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Torsdag 18 januari
Warberg
WIC
4
-
3
4
-
3
Malmö
MAL
Slut
Omgång 16
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Mora
MORA
0
-
3
0
-
3
Falun
FAL
Slut
Omgång 16
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Fredag 19 januari
Kalmarsund
KAL
6
-
5
6
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 16
SBB Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
4
-
9
4
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 16
Colorama Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
5
-
0
5
-
0
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 16
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
4
-
6
4
-
6
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 16
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Lund
LUND
3
-
1
3
-
1
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 16
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Söndag 21 januari
Endre
END
5
-
3
5
-
3
Mora
MORA
Slut
Omgång 17
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
1
-
5
1
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 17
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Malmö
MAL
6
-
7
SO
6
-
7
SO
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 17
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
15
-
1
15
-
1
Warberg
WIC
Slut
Omgång 17
Thoren Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
4
-
2
4
-
2
Lund
LUND
Slut
Omgång 17
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
3
-
13
3
-
13
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 17
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Falun
FAL
1
-
2
1
-
2
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 17
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 27 januari
Warberg
WIC
2
-
6
2
-
6
Endre
END
Slut
Omgång 18
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Malmö
MAL
3
-
7
3
-
7
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 18
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
3
-
2
3
-
2
Mora
MORA
Slut
Omgång 18
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Lund
LUND
3
-
5
3
-
5
Falun
FAL
Slut
Omgång 18
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
7
-
4
7
-
4
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 18
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Söndag 28 januari
Karlstad
KAR
2
-
7
2
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 18
Colorama Arena
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
15
-
1
15
-
1
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 18
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Lördag 10 februari
Täby
TÄBY
2
-
4
2
-
4
Lund
LUND
Slut
Omgång 19
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
3
-
2
3
-
2
Warberg
WIC
Slut
Omgång 19
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
7
-
4
7
-
4
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 19
SBB Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
0
-
13
0
-
13
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 19
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 11 februari
Endre
END
2
-
9
2
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 19
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
15
-
3
15
-
3
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 19
Thoren Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
3
-
5
3
-
5
Malmö
MAL
Slut
Omgång 19
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 17 februari
Rönnby
RÖN
9
-
1
9
-
1
Endre
END
Slut
Omgång 20
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
6
-
7
OT
6
-
7
OT
Mora
MORA
Slut
Omgång 20
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
3
-
4
3
-
4
Falun
FAL
Slut
Omgång 20
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 18 februari
Lund
LUND
4
-
5
SO
4
-
5
SO
Warberg
WIC
Slut
Omgång 20
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
2
7
-
2
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 20
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Malmö
MAL
2
-
7
2
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 20
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
4
-
6
4
-
6
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 20
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 24 februari
Falun
FAL
5
-
2
5
-
2
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 21
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
5
-
4
OT
5
-
4
OT
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 21
SBB Arena
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
4
-
3
OT
4
-
3
OT
Malmö
MAL
Slut
Omgång 21
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Söndag 25 februari
Endre
END
7
-
3
7
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 21
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Mora
MORA
7
-
2
7
-
2
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 21
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
1
-
5
1
-
5
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 21
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Tisdag 27 februari
Thorengruppen
TTG
6
-
3
6
-
3
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 21
Thoren Arena
Slut
Efter match
Lördag 2 mars
Lockerud
LOCK
3
-
5
3
-
5
Endre
END
Slut
Omgång 22
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Lund
LUND
3
-
2
3
-
2
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 22
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
3
-
2
OT
3
-
2
OT
Mora
MORA
Slut
Omgång 22
Colorama Arena
Slut
Efter match
Malmö
MAL
3
-
2
3
-
2
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 22
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
10
-
3
10
-
3
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 22
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Söndag 3 mars
Täby
TÄBY
1
-
9
1
-
9
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 22
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
2
-
5
2
-
5
Falun
FAL
Slut
Omgång 22
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Fredag 8 mars
Pixbo
PIX
12
-
4
12
-
4
Warberg
WIC
Slut
Omgång 23
Wallenstam Arena A
Slut
Efter match
Thorengruppen
TTG
8
-
0
8
-
0
Mora
MORA
Slut
Omgång 23
Thoren Arena
Slut
Efter match
Falun
FAL
5
-
7
5
-
7
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 23
Guide Arena
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
1
-
4
1
-
4
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 23
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Malmö
MAL
2
-
3
2
-
3
Lund
LUND
Slut
Omgång 23
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Endre
END
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 23
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
2
-
7
2
-
7
Kalmarsund
KAL
Slut
Omgång 23
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Söndag 10 mars
Karlstad
KAR
3
-
7
3
-
7
Endre
END
Slut
Omgång 24
Colorama Arena
Slut
Efter match
Rönnby
RÖN
7
-
5
7
-
5
Malmö
MAL
Slut
Omgång 24
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Täby
TÄBY
0
-
1
0
-
1
Falun
FAL
Slut
Omgång 24
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Lund
LUND
1
-
7
1
-
7
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 24
Lerbäckshallen A
Slut
Efter match
Mora
MORA
4
-
12
4
-
12
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 24
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
6
-
2
6
-
2
Lockerud
LOCK
Slut
Omgång 24
SBB Arena
Slut
Efter match
Warberg
WIC
5
-
2
5
-
2
Åkersberga
AKE
Slut
Omgång 24
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Lördag 16 mars
Malmö
MAL
3
-
9
3
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 25
Baltiska Hallen A
Slut
Efter match
Lockerud
LOCK
3
-
4
3
-
4
Warberg
WIC
Slut
Omgång 25
ICA-kvantum hallen
Slut
Efter match
Söndag 17 mars
Rönnby
RÖN
8
-
1
8
-
1
Lund
LUND
Slut
Omgång 25
Mälarenergi Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
7
-
9
7
-
9
Mora
MORA
Slut
Omgång 25
SBB Arena
Slut
Efter match
Åkersberga
AKE
6
-
4
6
-
4
Falun
FAL
Slut
Omgång 25
Österåkers Multiarena 1
Slut
Efter match
Endre
END
4
-
8
4
-
8
Thorengruppen
TTG
Slut
Omgång 25
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
2
-
3
2
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 25
Colorama Arena
Slut
Efter match
Lördag 23 mars
Thorengruppen
TTG
0
-
0
14:00
Lockerud
LOCK
14:00
Omgång 26
Thoren Arena
14:00
Inför match
Warberg
WIC
0
-
0
14:00
Täby
TÄBY
14:00
Omgång 26
Sparbanken Wictory Center
14:00
Inför match
Falun
FAL
0
-
0
14:00
Endre
END
14:00
Omgång 26
Guide Arena
14:00
Inför match
Karlstad
KAR
0
-
0
14:00
Rönnby
RÖN
14:00
Omgång 26
Colorama Arena
14:00
Inför match
Lund
LUND
0
-
0
14:00
Kalmarsund
KAL
14:00
Omgång 26
Lerbäckshallen A
14:00
Inför match
Pixbo
PIX
0
-
0
14:00
Åkersberga
AKE
14:00
Omgång 26
Wallenstam Arena A
14:00
Inför match
Mora
MORA
0
-
0
14:00
Malmö
MAL
14:00
Omgång 26
Idre Fjäll Arena
14:00
Inför match