Meny
Close
Start
Statistik / tabeller
SSL Dam
Meny
SSL Dam
Meny
SSL-slutspelet Dam 2024
Spelschema SSL Dam 2023/2024
Om SSL Dam
SSL Herr
Meny
SSL Herr
Meny
SSL-slutspelet Herr 2024
Spelschema SSL Herr 2023/2024
Om SSL Herr
Play
Om SSL
VD och styrelse
Marknad
Nyhetsarkiv
Lagen
Watch SSL Games
Officiella partners SSL
Lördag
23 Mar
9 matcher
Söndag
24 Mar
2 matcher
Måndag
25 Mar
2 matcher
Tisdag
26 Mar
2 matcher
Idag
4 matcher
Fredag
29 Mar
4 matcher
Lördag
30 Mar
4 matcher
Söndag
31 Mar
4 matcher
Måndag
01 Apr
2 matcher
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Vänskapsmatch
Vänskapsmatch
Hela säsongen
Augusti
September
AIK
Craftstadens IBK Oskarshamn
Djurgårdens IF IBS
Fagerhult Habo IB
FC Helsingborg
Jönköpings IK
FBC Kalmarsund
Karlstad IBF
Linköping IBK
Mullsjö AIS
Pixbo IBK
IK Sirius IBK
Storvreta IBK
Strängnäs IBK
Täby FC
Växjö IBK
Örebro Kings
Östra SK Jönköping
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Lördag 11 augusti
Sirius
SIR
22
-
3
22
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 1
IFU Arena A
Slut
Torsdag 16 augusti
Jönköping
JIK
4
-
5
4
-
5
Mullsjö
MUL
Slut
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Karlstad
KAR
6
-
4
6
-
4
Örebro
ORE
Slut
Colorama Arena
Slut
Fredag 17 augusti
Storvreta
STO
7
-
2
7
-
2
Sirius
SIR
Slut
Storvreta Idrottshall
Slut
Lördag 18 augusti
Helsingborg
FCH
4
-
5
4
-
5
Jönköping
JIK
Slut
Slut
Söndag 19 augusti
Storvreta
STO
11
-
2
11
-
2
Örebro
ORE
Slut
Storvreta Idrottshall
Slut
Lördag 25 augusti
Grasshopper Club Zürich
Grasshopper Club Zürich
4
-
7
4
-
7
Mullsjö
MUL
Slut
Fortnox Arena
Slut
Jönköping
JIK
2
-
6
2
-
6
Storvreta
STO
Slut
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Kalmarsund
KAL
0
-
0
15:00
Östra SK
JON
15:00
15:00
Växjö
VÄX
6
-
5
6
-
5
Mullsjö
MUL
Slut
Fortnox Arena
Slut
Kalmarsund
KAL
4
-
4
4
-
4
Jönköping
JIK
Slut
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Söndag 26 augusti
Grasshoppers Club
Grasshoppers Club
7
-
5
7
-
5
Jönköping
JIK
Slut
Fortnox Arena
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
5
-
6
5
-
6
Kalmarsund
KAL
Slut
Fortnox Arena
Slut
Örebro
ORE
6
-
2
6
-
2
Strängnäs
STR
Slut
Idrottshuset Örebro
Slut
Efter match
Fredag 31 augusti
Arvika IBF
Arvika IBF
3
-
5
3
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 1
Colorama Arena
Slut
Lördag 1 september
GS86
GS86
4
-
5
4
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 2
Colorama Arena
Slut
Örebro
ORE
4
-
6
4
-
6
AIK
AIK
Slut
Idrottshuset Örebro
Slut
Efter match
Jönköping
JIK
9
-
6
9
-
6
Craftstadens
CRA
Slut
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Mullsjö
MUL
10
-
5
10
-
5
Fagerhult
FHIB
Slut
Nyhemshallen
Slut
Täby
TÄBY
4
-
2
4
-
2
Nykvarns IBF
Nykvarns IBF
Slut
Omgång 3
Colorama Arena
Slut
Söndag 2 september
Karlstad
KAR
2
-
1
2
-
1
Täby
TÄBY
Slut
Colorama Arena
Slut
Lördag 8 september
Jönköping
JIK
4
-
7
4
-
7
Linköping
LIBK
Slut
Slut
Efter match
Pixbo
PIX
7
-
6
7
-
6
Mullsjö
MUL
Slut
Mölnlycke Idrottshall A
Slut
Söndag 9 september
Örebro
ORE
5
-
4
5
-
4
DIF
DIF
Slut
Slut
Efter match
Onsdag 12 september
Helsingborg
FCH
4
-
7
4
-
7
Mullsjö
MUL
Slut
Helsingborg Arena
Slut